Hypnoterapie

Co je to hypnóza a co je hypnoterapie?

Hypnóza je změněný stav vědomí, zcela přirozený pro náš mozek. Je to stav, při kterém se naše pozornost uvolní a tím se otevře přístup k jiným částem vědomí.

Hypnózou procházíme několikrát za den..., když se zadíváme do jednoho bodu, když se zasníme, usínáme, probouzíme nebo se necháme pohltit knížkou, filmem a nevnímáme okolí, je to přirozený a tělu velice prospěšný stav.

Hypnoterapie je terapie, která používá hypnózu jako nástroj k napojení se na jiné úrovně vědomí. Účelem je napojit se na informace uložené hluboko v naší mysli a následně je upravit, přeprogramovat nebo si je pouze zvědomit.

V hypnóze zažívá člověk zvýšenou schopnost koncentrace a úplné uvolnění, naše smysly jsou citlivější...čich, sluch i hmat. V hypnotickém stavu se dají řešit různé nežádoucí návyky a potíže,...kouření, strachy, bolesti, posilovat sebevědomí, snažší zvládání životních změn, při potížích s trémou, doplnění energie, zlepšení celkového stavu... apod.

V hypnóze nehrozí a nikdy nebyla zaznamenána žádná nebezpečí. Nikdo nezůstává v hypnóze nebo v transu natrvalo. Pokud by terapeut přestal s klientem pracovat, klient přejde přirozeně do spánku a po chvíli se sám probudí.

Pro objednání použijte kontaktní formulář, do zprávy napište telefonický kontakt