Hypnoterapie

Co je to hypnóza a co je hypnoterapie?

    Hypnóza je změněný stav vědomí, zcela přirozený pro náš mozek. Je to stav, při kterém se naše pozornost uvolní a tím se otevře přístup k jiným částem vědomí.

    Hypnózou procházíme několikrát za den..., když se zadíváme do jednoho bodu, když se zasníme, usínáme, probouzíme nebo se necháme pohltit knížkou, filmem a nevnímáme okolí, je to přirozený a tělu velice prospěšný stav.

    Hypnoterapie je terapie, která používá hypnózu jako nástroj k napojení se na jiné úrovně vědomí. Účelem je napojit se na informace uložené hluboko v naší mysli a následně je upravit, přeprogramovat nebo si je pouze zvědomit.

   V hypnóze zažívá člověk zvýšenou schopnost koncentrace a úplné uvolnění, naše smysly citlivější...čich, sluch i hmat. V hypnotickém stavu se dají řešit různé nežádoucí návyky a potíže,...kouření, strachy, bolesti, k posilování sebevědomí, zvládání životních změn, při potížích s trémou, dodání energie, zlepšení celkového stavu... atd. 

    V hypnóze nehrozí a nikdy nebyla zaznamenána žádná nebezpečí. Nikdo nezůstává v hypnóze nebo v transu natrvalo. Pokud by terapeut přestal s klientem pracovat, klient přejde přirozeně do spánku a po chvíli se sám probudí. 

Pro objednání použijte kontaktní formulář, do zprávy napište telefonický kontakt 


Cena hypnoterapie je 1.000 Kč za 90min. 

Platba předem převodem na účet