Kvantová regresní terapie

         Kvantová regresní terapie je terapeutická technika, jejíž pomocí můžeme pochopit, zpracovat události a situace, které se nám v minulosti staly nebo se stále opakují a mají negativní vliv na náš život. Můžeme také vyřešit jakékoliv fyzické, psychické nebo emoční problémy, různé strachy, fóbie, panické ataky, úzkosti, partnerské problémy, problémy s dětmi, sociální potíže, vyrovnání se s úmrtím blízkých.... nebo třeba nadváha, najít příčinu poruchy příjmu potravy v podstatě cokoliv. V terapii je nutné dojít k pochopení, jakmile se tak stane, problém je vyřešen.

        Je to hledání příčiny, zkoumání souvislostí s momentální situací a docílení pochopení. Díky regresní terapii jsme schopni rozpomenout se na důležité okamžiky, přicházet na bloky, příčiny našich problémů, ale také na naše schopnosti a talenty.

       Spousta z nás si klade otázky ..... kdo jsem? Proč jsem zde? Odkud přicházím? Jaký je účel a cíl mé existence? Kam jdu? Kudy mám jít? Jaký smysl má můj život? Proč se mi to, či ono pořád děje, atd. Je to nekonečné množství otázek a všechny jsou důležité, na všechny chceme najít odpověď¨. K tomu nám dopomůže tato regresní technika.

        Celá terapie trvá cca 4h. Sebou si klient přinese 5 otázek. Během úvodního rozhovoru si probereme témata, která chce řešit.

        V další fázi se věnujeme komunikaci s Vyšším Vědomím klienta. Klient se položí na pohovku, přikrytý lehkou dekou. Pomocí relaxační techniky, klienta uvedu do stavu hlubokého uvolnění, do hladiny Théta, abychom mohli pracovat s jeho podvědomím. Hladina Théta je naprosto přirozený stav, který všichni zažíváme těsně před usnutím. Klient celý průběh regrese vnímá, vnímá hlas terapeuta, uvědomuje si kde je, co se sním děje a komunikuje.

        Kvantová regresní terapie je oproti jiným technikám bezpečná, není třeba situaci procházet opakovaně, k pochopení většinou stačí projít děj jen jednou. Současně je možné během terapie zmírnit či vypnout jakékoliv negativní pocity, které by se u klienta mohly projevit, např. strach z výšek apod.

Používám techniku KVANTOVÉ REGRESNÍ TERAPIE, kterou vyvinula Dolores Cannon a rozšířil o další nové poznatky Libor Smetana, jehož jsem žákem. 

Během regrese pořizuji audio nahrávku v mp3, která slouží k připomenutí si celého průběhu regrese. 

Zde je několik obrázků. Prosím, zapamatujte si je, aby jste si je mohli při sezení představit.


Pro objednání použijte formulář napište i své telefonní číslo, budu vás kontaktovat s termínem a dalšími instrukcemi.


Cena terapie je 1500,- Kč cena je za regresi, nezáleží na tom zda bude trvat 2h nebo 6h.