Kvantová regresní terapie

         KRT je forma terapie, která kombinuje koncepty z kvantového pole a technikami regrese. Tato terapie se snaží odhalit a rozluštit bloky a traumata v minulosti, které ovlivňují současné chování a myšlení.

         Tato technika se používá k tomu, aby se klient vrátil v čase a objevil a vyléčil minulá traumata, která ovlivňují jeho současný stav. Během regrese může klient získat větší porozumění svému chování a rozhodnutí.

         Díky této technice můžeme pochopit, zpracovat události a situace, které se nám v minulosti staly nebo se stále opakují a mají negativní vliv na náš život. Můžeme také vyřešit jakékoliv fyzické, psychické nebo emoční problémy, různé strachy, fóbie, panické ataky, úzkosti, partnerské problémy, potíže s početím, problémy s dětmi, sociální potíže, vyrovnání se s úmrtím blízkých.... nebo třeba nadváha, najít příčinu poruchy příjmu potravy v podstatě cokoliv. Při terapii je nutné dojít k pochopení, jakmile se tak stane, problém je vyřešen.

        Je to hledání příčiny, zkoumání souvislostí s momentální situací a docílení pochopení. Díky KRT jsme schopni rozpomenout se na důležité okamžiky v současném nebo v jiných životech a tak přicházet na bloky, příčiny našich problémů, ale také na naše schopnosti a talenty.

       Spousta z nás si klade otázky ..... kdo jsem? Proč jsem zde? Odkud přicházím? Jaký je účel a cíl mé existence? Kam jdu? Kudy mám jít? Jaký smysl má můj život? Proč se mi to, či ono stále děje dokola, jak z té situace ven, atd. Je to nekonečné množství otázek a všechny jsou důležité, na všechny chceme najít odpověď¨. K tomu nám dopomůže tato technika.

Jak terapie probíhá:

        Před naším setkáním vás budu informovat e-mailem, jak se připravit. Celá terapie trvá přibližně 3-4h, může trvat déle nebo kratší dobu, je to individuální. Sebou si přinesete cca 5 otázek a během úvodního rozhovoru si probereme témata, která chcete řešit. Důležité je mít důvěru v samotný proces, uvolnit se a otevřít se.

        V další fázi se věnujeme komunikaci s vaším Vyšším Vědomím. Položíte se na pohovku, přikryji vás lehkou dekou. Pomocí relaxační techniky, vás uvedu do stavu hlubokého uvolnění, do hladiny Théta, abychom mohli pracovat s vaším podvědomím. Hladina Théta je naprosto přirozený stav, který všichni zažíváme těsně před usnutím. Vy, celý průběh regrese vnímáte, slyšíte můj hlas, uvědomujete si kde jste, co se s vámi děje a komunikujete. Cítíte se uvolněně a velice příjemně.

        KRT je oproti jiným technikám bezpečná, nejhorší, co se vám může stát je, že se nikam nedostanete, tím myslím, že z nějakého důvodu se nedokážete uvolnit a ponořit se do hlubšího stavu vědomí.

       Není třeba situaci v regresi procházet opakovaně, k pochopení většinou stačí projít děj jen jednou. Současně je možné během terapie zmírnit či vypnout jakékoliv negativní pocity, které by se  mohly projevit, např. strach z výšek, z vody....apod.

Pro klienty, kteří z nějakého důvodu nemohou podstoupit regresi...berou psychofarmaka, mají obavy apod. je možnost zástupné regrese.

Zástupnou regresi používám také při práci s dětmi, při komunikaci a léčení zvířat. 

Používám techniku KVANTOVÉ REGRESNÍ TERAPIE, kterou vyvinula Dolores Cannon a rozšířil o další nové poznatky Libor Smetana, jehož jsem žákem. 

V případě, že si nejste jisti, zda je tato technika pro vás vhodná, chcete se podrobněji doptat na bližší informace nebo upřednostňujete nejdříve osobní kontakt, můžete si domluvit konzultaci.

Cena konzultace je 500,- Kč, v případě následné regrese, je tato částka stržena z celkové ceny terapie. 

Během regrese pořizuji audio nahrávku v mp3, která slouží k připomenutí si celého průběhu regrese. 

Tyto obrázky si vložte do paměti, při regresi je potřeba si na ně vzpomenout...


Pro objednání použijte formulář napište i své telefonní číslo, budu vás kontaktovat s termínem a dalšími instrukcemi.


Cena terapie je 1800 Kč platba předem převodem na účet..