THUIK

Technika hlubokého uvědomění, introspekce a kultivace charakteru

Tato technika navazuje na Kvantovou regresní terapii, je pro ty klienty, kteří už minimálně 3x úspěšně regresí prošli a chtějí na sobě dále pracovat, přetvářet svůj charakter, měnit svůj život, jít si za svým snem, cílem a stávat se tak lepší verzí sebe sama.

Pomocí techniky THUIK jsou nám ukázány příčiny a následky našich nezpracovaných negativních vlastností, které plynou především z minulých životů, protože nebyly prožity, tak jak jsme si je naplánovali a tudíž nedopadly... Po pochopení dané negativní vlastnosti v minulém životě, se změní vybrané negativní životy, na životy pozitivní. Tato technika má blahodárný vliv nejen na to co bylo, ale především na současný život, jelikož jsou díky pochopení ,odstraněny situace nebo stavy, které se promítaly do nynějšího života.

Negativní vlastnost nezmizí, ale zredukuje se síla působení této vlastnosti na minimum tzn., pokud bychom řešili např. vztek, vznětlivost nebo podobnou vlastnost, tak po terapii se tato negativní vlastnost a následná emoce velice zredukuje a nebude váš život už obtěžovat, takto se dá vyřešit veliké množství situací, které naše životy mnohdy zbytečně zatěžují.. Tento proces pozitivně ovlivní i váš současný život.....a v neposlední řadě i pohled na různé životní situace. Získáte mnohem větší nadhled, sebereflexi a dokážete efektivněji vést váš život... Tato technika vás výrazně posune tím správným směrem, kterým máte jít...

Terapie probíhá stejně jako při Kvantové regresi. Je možné tuto terapii provádět i zástupně.


                  Pro objednání použijte formulář níže, do zprávy připište své telefonní číslo